logo

UnderSTAND. 2019-3-LT02-KA105-006625

2021 m. vasario 5-13 dienomis, vyko tarptautinis Erasmus+ remiamas virtualaus mobilumo projektas “UnderSTAND”, kuris pritraukė daugiau nei 50 dalyvių iš skirtingų Europos šalių, bendradarbiaujant kartu su partneriais:

  • Asociatia Clubul Tinerilor din Sfantu Gheorghe – Szentgyörgyi Ifjúsági Klub (Rumunija)
  • YOPA – Fiatalok Az Állampolgári Részvételért Közhasznú Egyesület (Vengrija)
  • Sharing Europe (Italy) Radosa Apvieniba Jauniesiem Trepes (Latvija)
  • Civilna, Edukativna I Transparentna Platforma (Kroatija)
  • European Youth Centre Breclav Z. S. (Čekija)
  • Hors Pistes (France) Fundacja Kopalnia Inicjatyw (Lenkija)
  • Youthfully Yours Sk (Slovakija)

Projekto metu buvo išsikelta svarbi problema visame pasaulyje – tarpkultūriniai konfliktai: būdai kaip jų išvengti ir juos spręsti, kaip geriau suprasti vieniems kitus. 9 dienų Zoom platformoje vykusiame renginyje buvo apibrėžta, kas yra konfliktai, kaip jie vyksta ir kokios yra jų priežastys. Išsiaiškinus pagrindinius kriterijus, buvo apibendrinama ir interpretuojama vaidmenimis apie stilius ir metodus, kaip tokie konfliktai kyla bei kaip juos spręsti.

Pagrindinė projekto idėja buvo išmokyti jaunuosius darbuotojus ir lyderius, tiesiogiai dirbančius su įvairių kultūrų žmonėmis, pvz.: pabėgėliai, migrantai, tautinės mažumos, marginalizuotas jaunimas ir kt., pakantumo ir tolerancijos vieni kitiems.Taip pat šių mokymų metu dalyviai praplėtė savo tarpkultūriškumą, lavino bendravimo ir konfliktų valdymo įgūdžius bei supratimą kaip bendradarbiauti.

Jei turite kokių nors klausimų, susijusių su projektu, prašome susisiekti su mumis el. paštu projects@inovacijubiuras.lt

Plačiau apie projekto metu vykusius mokymus galite skaityti “YouthCulture” Facebook paskyroje, kurioje buvo aprašomi kiekvieną dieną vykę mokymai. Nuoroda: https://www.facebook.com/youthcultureproject

Straipsnis apie projektą “YouthExpress” puslapyje: http://www.youthexpress.eu/understand/

e-Lankstinukas:
understandebokletpic

LogosBeneficairesErasmus+RIGHT_LT

Europos Komisijos parama šio leidinio rengimui nereiškia pritarimo jo turiniui, kuriame pateikiama autorių nuomonė, todėl Europos Komisija negali būti laikoma atsakinga už informaciją panaudotą šiame leidinyje.