logo

Let’s get online and Rising Digital Youth Workers

Šiomis dienomis jaunimo darbuotojai susiduria su problema: kaip pritraukti tikslinę auditoriją ir kaip strategiškai taisyklingai komunikuoti socialinėje erdvėje.

Šiame Erasmus + seminare dalyvauja: Lenkija, Italija, Rumunija, Čekija, Serbija, Graikija, Portugalija, Turkija, Malta, Kroatija, Lietuva ir Šiaurės Makedonija.

Pagrindinis šio seminaro tikslas yra suteikti jaunimo darbuotojams bei organizacijoms daugiau žinių ir įgūdžių, siekiant pagerinti jų darbo kokybę, padidinti internetinį matomumą, plėtoti internetinę komunikaciją ir aktyviau vykdyti socialinę veiklą tam, kad lengviau pasiektų savo tikslinę auditoriją.

 

Projekto užduotys:

  • suteikti naujų žinių ir praktinių įgūdžių jaunimo darbuotojams, išmokyti dalyvius analizuoti ir kurti tikslingą komunikaciją internete;
  • šviesti ir pateikti pavyzdžius jaunimo darbuotojams apie internetines galimybes, kurios turi poveikį konkurentams bei jų tikslinei auditorijai;
  • Suteikti IKT įgūdžių ir kompetencijų bei didinti supratimą apie naujos žiniasklaidos naudojimo svarbą;
  • Naudojant skaitmenines priemones ir programas tobulinti jaunimo darbuotojų įgūdžius;
  • Skatinti tarptautinį partnerių bendradarbiavimą ir plėtoti tolesnę veiklą.

 

Dalyviai projekto metu suvoks kas yra kibernetinė grėsmė, galimi pažeidimai bei išpuolių mechanizmus, taip pat įgis patirties tarptautinėje aplinkoje bei sužinos daugiau apie neformalius metodus ir kūrybines dirbtuves.

 

Prašome susisiekti su mumis, jei turite kokių nors klausimų, susijusių su projektu projects@inovacijubiuras.lt

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „erasmus+ logo“